Barış Kılıç Kimdir Hayatı, Boyu, Yaşı Nedir, Nereli, Göz Rengi

Barış Kılıç Kimdir Hayatı, Boyu, Yaşı Nedir, Nereli, Göz Rengi

Kısa Biyografiler
PAYLAŞ
Barış Kılıç Resimleri

Barış Kılıç Kimdir,  Boyu, Yaşı Kilosu, Göz, Rengi Nedir, Hayatı Hakkında Bilgiler.

Barış Kılıç Biyografisi

21 Şubat 1978 tarihinde Arguvan Malatya’da dünyaya gelen barı kılıç,  dizi oyuncusu olarak tanınan başarılı isimler arasında yer almaktadır.  1983 yılına gelindiğinde ailesi ile briklikte İstanbul’a taşınmış ve hayatının geri kalanını burada geçirmiş olan oyuncu, bir abla ve bir kız kardeşe sahip olup evin tek erkek çocuğudur. Babasının mesleği gereği ülkenin dört bir yanının dolaşma fırsatı yakalamıştır.

Emekli ilkokul öğretmeni olan babası barış kılıç’ın eğitimi için elinden geleni yapmıştır. Anadolu lisesindendi eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul üniversitesi iktisat fakültesini kazanmış ve okunu başarı ile tamamlamıştır. Yabancı dilin önemini idrak eden kılıç, dil eğitimi için Amerika’ya gitmiş eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapmıştır. İstanbul yeditepe üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan barış kılıç oyunculuk yeteneğini üniversite birinci sınıfta fark etmiştir.

1999 yılında ilk oyunculuk deneyimini bir reklam filmi ile yaşayan barış kılıç, başarılı performansı ile herkesin yakından dikkatini çeken isimler arasında yer edinmiştir. Kısa sürede artış gösteren dizi ve film tekliflerini değerlendiren barış kılıç, 2004 yılında Bütün Çocuklarım adlı dizi filminde karımıza çıkmıştır.

Popülerliğini 2011 yılında oynadığı Adını Feriha Koydum adlı dizi ile yakalayan oyuncu, canlandırdığı Levent kaptan karakteri ile oldukça beğenilmiş ve kariyer adına çeşitli başarılara imza atmıştır. Sinema dünyasında da seni seviyorum adamım adlı film ile akıllarda kalıcı sahneler canlandıran barış kılıç, 2007 yılında evlenmiş, şimdilerde 2 çocuk babasıdır.

Barış Kılıç Resimleri

Barış Kılıç Fiziksel Özellikleri Nelerdir

Asıl adı : Barış Kılıç

Doğum Yeri: Erguvan – Malatya

Doğum Yılı: 21 Şubat 1978 doğumlu ve (Kasım 2017 itibarıyla) 39 yaşındadır

Kilosu: : 74

Metre Olarak Boyu: 1.83

Doğal Saç Rengi: Kahverengi

Göz Rengi: Kahverengi

Barış Kılıç Hayatı Hakkında Bilgilerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz ?

BİR CEVAP BIRAK