Burun Nasıl Küçültülür ? Burun Küçültme Yolları

Burun Nasıl Küçültülür ? Burun Küçültme Yolları

Sağlık Bilgileri
PAYLAŞ
Burun Küçültme Egzersizi

3030Evde Doğal Yollarla Burun Nasıl Küçültülür ? Burun Küçültme Yollarını gençlik dönemimde bende çok merak etmiştim. Hatta bir dönem gidip estetik ameliyat olmayı bile düşünmüştüm. Sonra baktım ki insanın en güzel hali doğal halidir vazgeçtim bu düşüncemden.

Soruyu Soran: Melisa Y.

SORU: Burun Nasıl Küçülür? Burun Nasıl Küçültülür? Oldukça ve güzel bir fizikli olduğu söylenilen bir Karadeniz kızıyım. Hepinizin bildiği gibi Karadenizlilerin bölgenin havasından mıdır suyundan mı neden bilmem burun yapısı diğer bölge insanlarına göre daha büyük olmaktadır. Benimde burnum çok olmasa da büyük ve biraz kemerli.

Artık ben de Burnumu küçültmek istiyorum.

Merak ettiğim kafama takılan şey şu Burnumu doğal yöntemlerle nasıl küçültebilirim. Burnum biraz küçük olsaydı belki manken olabilirdim. Emin olun gerçekten de manken olabilecek kadar güzel bir fiziğim ve yüzüm var. Bu konuda bilgi verebilirmisiniz ? Teşekkürler.

 

Burun Küçültme

CEVAP: Sayın sitemiz takipçisi. Allah güzelliğini korusun size hayırlı, sağlıklı ve uzun bir ömür versin diyerek yazımıza başlamak istiyorum. Ot yiyerek, bitki çayları ile yada bitki maskeleri kullanmak gibi doğal yöntemler ile burnu küçültmek mümkün değil.

Burun yapım kemerli diyorsunuz. Burun kemiğinizi yaptıracağınız küçük bir ameliyat ile aldırmanız mümkün. Burnunuzu küçültmek istiyorsanız ancak estetik ameliyat ile küçültebilirsiniz. Ancak unutmayalım ki Burun yüce yaradanın en son ve ayrıca en özenle yarattığı kısımdır.

Kişisel görüşümü merak ediyorsanız eğer ben estetik ameliyatına karşıyım. Tabi ki de burun sizin karar sizin. Burnunuzu küçültmek için mutlaka konuda uzman bir hekim ile görüşmeniz gerekiyor.

Huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşamanız dileğiyle…

BİR CEVAP BIRAK