Ecem Karavus Kimdir Hayatı, Boyu, Yaşı

Ecem Karavus Kimdir Hayatı, Boyu, Yaşı

Kim Kimdir
PAYLAŞ
Ecem Karavus Kimdir Hayatı, Boyu, Yaşı Nereli, Göz Rengi

Türk Televizyon Dizilerinin En Sevilen Simalarının Başında Gelmekte Olan Ecem Karavus hanımefendi ününü Pis Yedili isimli diziye borçludur.

Ecem Karavus Kimdir Biyografisi

9 Nisan 1989 tarihinde Muğla’da dünyaya gelen Ecem Karavus, şuanda İstanbul’da ikamet etmektedir. Eğitim hayatına Muğla’da başlayan güzel oyuncu, mesleği adına İstanbul’a yerleşmiş ve İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili Ve Edebiyatı Bölümü’nden eğitim almıştır. Popülerliği Pis Yedili dizisinde yakalan Ecem Karavus, kısa sürede herkes tarafından beğenilen oyuncular arasında yer edinmiştir.

 

Güzelliği ile de dikkatleri üzerine toplayan genç oyuncu, küçük yaşlardan beri dizi ve reklamlarda rol almıştır. Yeteneğinin küçük yaşta fark edilmesi üzerine oyunculuk eğitimlerine başlamış olan Ecem Karavus, aynı zamanda modellik de yapmaktadır. Güzelliği ile herkesi büyülen Karavus, fiziğinin bu denli güzel olmasını ilgilendiği sporlara borçlu olduğunu da belirtmiştir.

 

Pis Yedili dizisinde yabancı uyruklu Alice karakteri ile herkesi etkilemeyi başaran Ecem Karavus, dizide üstlendiği rolünde oldukça başarılı olmuştur. şuan ki başarısında küçük yaşta oynadığı gazete reklamlarının etkisinin büyük oluğunu söylenen güzel oyuncu, reklam oyunculuğu ile tanınmış isimler arasında yer almaktadır. Küçüklüğünden beri alışkın olduğu set havasını Muhteşem Yüzyıl, Dinle Sevgilim ve Pis Yedili dizilerinde de soluyan Ecem Karavus, modellikte daha başarılı olduğunu vurgulayarak modelliğe ağırlık vermiştir. Oynadığı reklam filmleri ilk olarak sinemalarda yayınlaşmış ve ardından televizyon reklamlarında da karşımıza çıkmış olan Ecem Karavus, şimdilerde durgun bir oyunculuk hayat sürmektedir. Hazırlanan projelerde ismi gecen Ecem Karavus çok yakında sevdikleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ecem Karavus Resimleri

Ecem Karavus Fiziksel Özellikleri

Asıl adı : Ecem Karavus

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Yılı: 9 Nisan 1989 doğumlu ve (Ağustos 2017 itibarıyla) 28 yaşındadır

Kilosu: : 51

Metre Olarak Boyu: 1.70

Doğal Saç Rengi: Kahverengi

Göz Rengi: Yeşil

BİR CEVAP BIRAK