Ekin Mert Daymaz Boyu Yaşı

Ekin Mert Daymaz Boyu Yaşı

Kim Kimdir
PAYLAŞ

Best Model Yarışmasının Türk Televizyonların Kazandırdığı Yakışıklı Oyunculardan olan Ekin Mert Daymaz Kimdir ve Hangi Fiziksel Özelliklere Sahiptir kısaca açıkladık

Ekin Mert Hayatı ve Biyografisi

2 Aralık 1990 tarihinde Hollanda’da dünya gelen ekin mert dayanmaz, oyuncu ve manken olarak karşımıza çıkan isimler arasında yer alıyor. Asılında Türk uyruklu olan oyuncu Best Model Of World yarışmansa katılarak üçüncü olmuş ve çeşitli yapımcıların yakında dikkatini çekme fırsatını yakalamıştır.

 

Eğitim hayatına Türkiye’de başlamış olan Ekin Mert Daymaz, üniversite eğitimi Haliç Üniversitesi, antrenörlük ve fitness alanında tamamlamak üzere olup bu alanda kendini olukça geliştirme fırsatı yakalamıştır.

Yarışmadaki birinciliyle yapımcıların dikkatini çeke yakışıklı manken, gelen dizi ve film teklifleri üzerine 2014 yılında oyunculuk hayatına başlamıştır.

 

İlk deneyimini Not Defteri adlı dizide Egemen karakterini canlandıran Ekin Mert Daymaz, son zamanların en çok dikkat çeken oyuncuları arasında yer alıyor. Aynı zamanda da eğitim hayatına devam etmekte ve oyunculuk adına her geçen kendini geliştirmektedir.

 

2015 yılında Çilek Kokusu adlı dizide Volkan Mazharoğlu karakteri ile karşımıza çıkan Ekin Mert Daymaz’ın ismi magazin dünyasında çığ gibi oturmuş, magazincilerin yakında takip ettiği isimler arasında yer almaktadır. Yarışmadan sonra büyük çıkış yapan Ekin Mert Dayanmaz, popülerliğini Çilek Kokusu adlı dizi ile sağlamış ve bugün genç kızların yakında takip ettiği isimler arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.

 

Büyük hayran kitlesiyle dikkat çeken Ekin Mert Dayanmaz, sosyal medyada en çok takip edilen oyuncular arasında yer alıyor. Yakışıklı oyuncu yeni projeler ile karşımızda olmaya hazırlanıyor.

 

Ekin Mert Daymaz Fiziksel Özellikleri Nelerdir

Ekin Mert Daymaz Resimleri

Asıl adı : Ekin Mert Dayanmaz

Doğum Yeri: Hollanda

Doğum Yılı: 2 Aralık 1990 doğumlu ve (Ekim 2017 itibarıyla) 26 yaşındadır

Kilosu: : 75

Metre Olarak Boyu: 1.85

Doğal Saç Rengi: Siyah

Göz Rengi: Siyah

Ekin Mert Daymaz Hayatı ve Biyografik Özellikleri Konusundaki Paylaşmak istediklerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK