Faturasız (Kontörlü) Hat Fiyatları Ne Kadar

Faturasız (Kontörlü) Hat Fiyatları Ne Kadar

Hayata Dair Deneyimlerim
PAYLAŞ
Kontorlu Hat Fiyatları

Faturasız (Kontörlü) Hat Fiyatları Dönemsel Olarak Değişin Bir Fiyat Skalasına Göre Bayiler ve Operatörler Tarafından Belirlenmektedir.

Ön Ödeme Hat Fiyatları Kaç Lira

Günümüzde bir çoğumuz artık tek hat ve genelde faturalı olan türden kullanıyor olsak bile özellikle okul çağında olan evlatlar ve aile büyüğü ihtiyarlar için Ön Ödemeli yani diğer deyişle Konturlu hat kullanıyoruz genellikle. Hat Fiyatları 2018 Yılı İçin de hangi fiyat aralığında hareket edecek diyorsanız işte yanıtlar.

Geçmiş yıllarda kontorlü hat olarak isimlendirdiğimiz Faturasız GSM hatları hizmeti vermiş olan GSM Operatörü tarafından Fatura gönderilmeyen bizlerin TL (Kontör) satın alarak yüklemiş olduğu telefon hattıdır. Hattınıza 5 TL transfer ettiğinizde 180 gün aktif kullanma süresi olmaktadır.

Ayrıca on TL yüklediğinizde aktif kullanım süresi 180 gündür daha sonra ise 90 gün müddetince dışarından gelen aramaları alabilirsiniz.Bu 90 günlük sürenin bitiminde hala TL yüklemesi yapmamış iseniz hattınız gelen ve giden aramalara tamamen kapatılarak iptal edilir. Bu 90 günlük süre bitmeden en az 10 TL yüklemeniz durumunda hattınız iptal olmadan gelen ve giden aramalara açılır.

Avea, Turkcell, Vodafone

Telefon operatörlerinin dönem dönem yapmış oldukları kampanyalar ile hat fiyatları 19 liraya kadar düşmektedir. Ancak geriye kalan dönemlerde ise genellikle 35 ile 40 arası bedellerle satılmaktadır.

Özellikle her üç aylık dönemin sonunda ve sene sonlarında hat fiyatlarında bayi kotalarının doldurulması amacıyla indirimler yapılarak satılmaktadır.

Aşırı konuşmak istemeyen ve yüksek faturalar ile karşılaşmak istemeyenler için tercih edilebilecek olan ön ödemeli hatlarda özellikle Avea ve Vodafone firmaları dönem dönem güzel kampanyalar sunmaktadır.

Fiyat yönlü rekabeti tercih etmeyen Turkcell Firmasından da umarım tüketicileri mutlu edecek kampanyalar görebiliriz önümüzdeki günlerde.
Sizlerde GSM Sektörü ve Yerli Operatörler Hakkında Merak ettiklerinizi sizlere sorabilirsiniz ve Kullanmış olduğunuz operatör ile tarife hakkında bildiklerinizi bize iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK