FİFA 2017 Nasıl Kurulur?

FİFA 2017 Nasıl Kurulur?

Hayata Dair Deneyimlerim
PAYLAŞ
FİFA 2017-2018 Nasıl Kurulur?

FİFA 2017-2018 Nasıl Kurulur?

Oyun sever arkadaşlardan gelen Alaattin Abi FİFA 2017-2018 Oyununu nasıl kurabilirim sorusu üzerine sizlere kısaca FİFA Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır Sorusunun yanıtını vermek istiyorum.

Fifa 2017-2018 en son çıkan Fifa serisidir. Oyunun kurulması kolay bir şekilde olmaktadır. İndirdiğiniz yada satın aldığınız oyunun öncelikle partlarını birleştirerek işleme başlamanız gerekiyor.

Birleşen partlar içerisinden bir veya iki adet .iso dosyası çıkacaktır. Bunu .iso dosyası okuyan programlarla açınız. Sizlere Daemon Tools’u öneriyoruz. Bu program ücretsiz ve kullanımı kolay bir programdır. Bu programla .iso dosyasını açarak işleme başlayınız.

Daha sonra karşınıza setup sekmesi gelecektir. Oyunu buradan rahatlıkla kurabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olacağını sanmıyoruz eğer olursa konu altına yorum yazarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.
Fifa Resimleri

Fifa 2017-2018’ün en kötü yanı Türkiye Süper Ligi’nin olmayışıdır. Türkiye’den lisans alamadıkları için Türkiye liglerine oyunda yer vermemişlerdir. Bu da Fifa severlerin üzülmesine neden olmuştur. Oyunun boyutu 10 Gb’tan fazladır. İnternetten indirmesi biraz zor olabilir.

Bunun için oyunu satın alarak daha hızlı bir şekilde kurup oyuna başlayabilirsiniz. Fifa 2017-2018 bu oyununda daha da geliştiğini gösteriyor. Ancak oyun yine dört dörtlük değil, ufak tefek hatalar görebiliyoruz.

Alaattin KEŞOĞLU

BİR CEVAP BIRAK