İvana Sert Kimdir Hayatı, Boyu Yaşı

İvana Sert Kimdir Hayatı, Boyu Yaşı

Kısa Biyografiler
PAYLAŞ

Çok yönlü kişiliğe sahip biri olan İvana Sert geçmiş dönemde manken ve oyuncu olarak bilinirken son dönemde Jüriliğini yapmış olduğu Bugün Ne Giysem ve daha sonra Jüri Üyesi olduğu Bu Tarz Benim Yarışması ile Türk Halkının Beğenisini ve Sevgisini Kazanan Sempatik Bir Konuşma Tarzı Olan Sırp Asıllı Manken ve Modelist En Son İşte Benim Stilim İsimli Program ile ekrandaydı.

 

İvana Sert Kimdir Biyografisi

25 Ekim 1979 tarihinde Sırbistan Yugoslavya’da yani günümüz Sırbistan sınırlarında dünyaya gelen İvana sert, Sırp kökenli sunuculuğu ile tanınan isimler arasında yer almaktadır. Sırbistan Karadağ, Sırbistan cumhuriyeti, Türkiye cumhuriyeti vatandaşlığı olan İvana sert, İstanbul’da ikamet etmektedir. Piuan be bale eğitimini küçük yaşta tamamlayan Sert, aslen Belgratlıdır. Sunuculuğunun yanında stilist, moda tasarımcısı, manken, iş kadını, girişimci, oyuncu ve aynı zamanda yazar olan İvana sert, kendi adına açtığı markanın kurucusudur. Bu markada aynı zamanda baş tasarımcı olarak görev yapan ser, 2010 yılından bu yana jüri üyeliği yapmaktadır.

 

 

Halk arsından beğeniyle izlenen Bugün Ne Giysem adlı yarışa programında jüri üyeliği yapan İvana sert, Türk toplum adına yakından tanınma fırsatı yakalamıştır. 2004 yılında Yurdal Sert ile hayatını birleştiren İvana sert, 2013 yılına gelindiğinde bazı anlaşmazlıklardan ötürü boşanmak zorunda kalmıştır. 2006 yılında anne olan İvana sert, Kayon Ateş Sert, adlı bir de çocuğa sahiptir. Doğdu şehir Belgrat’ta düzenlenen güzellik yarışmasına katılarak birinciliği yakalayan İvana Sert, mankenlik kariyerine başlamış, moda tasarımı ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. Moda dünyasında İkoncan lakabını alan İvana Sert, Sırpça, İngilizce ve Türkçe dillerini konuşabilmektedir. 2012 yılında Yalan Dünya adlı diziye konuk oyuncu olarak katılmış ve 2014 yılında başlayan Bu Tarz Benim adlı yarışmada jüri üyeliği yapmaktadır. Yarışmanın ismi işte benim stilim olarak değiştirilmiş olsa da İvana Sert, jüri üyeliğine devam etmektedir.

İvana Sert Resimleri

İvana Sert Fiziksel Özellikleri Nelerdir

İvana Sert’in asıl adı :

Doğum Yeri:  Zaječar, Sırbistan

Doğum Yılı: 25 Ekim 1979 doğumlu ve (Şubat 2016 itibarıyla) 36 yaşındadır

Kilosu: : 54

Metre Olarak Boyu: 1.67 m

 

Doğal Saç Rengi: Kahverengi

Göz Rengi: Kahverengi

Ünlü ve Sempatik Sunucuya Dair Görüş ve Yorumlarınızı Paylaşmaya Ne Dersiniz ?

BİR CEVAP BIRAK