Lol Nedir Sözlük Anlamı Ne

Lol Nedir Sözlük Anlamı Ne

Teknoloji
PAYLAŞ

Lol Kelimesi Hangi Anlama Geliyor

internet ortamında bir çok kullanıcının sıklıkla kullanmış olduğu bir terim olan Lol ile ilgili olarak Lol Nedir Kısaca İngilizce Lol Ne Demektir ve Lol Sözlük Anlamı Nedir açıklamak istiyoruz. Kelimeler ve Kavramlar hakkında tüm merak ettikleriniz sitemizde.

 

İnternet kullanıcılarının bir çoğunun kullanmış olduğu bir kelimedir Lol. Yabancılar komik bir şey olduğunu düşündüklerinde Lol yazarlar ve neredeyse internet üzerinde ki tüm chat sitelerinde ve sosyal medya platformlarında Lol kelimesi en çok kullanılan kelimedir. İngilizce bilmeyen yada benim İngilizcem iyi değil diyen arkadaşların merakını gidermek için açıklayalım hemen. Lol yüksek sesle gülmek demektir.
Lol Kelimesinin İngilizce açılımı ise “laughing out loud” ya da Laugh Out Loud tur ve “kahkahalar içindeyim çok komik” anlamında kullanılmaktadır.

 

Lol Ne Demek Ekşi Sözlük

 

Ekşi sözlükte Lol hakkında yapılmış yorumları aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınıza kopyalayıp yapıştırarak okuyabilirsiniz.

http://eksisozluk.com/lol–35294

Lol Kelimesinin İngilizce Anlamı Ne size açıklamaya çalıştık. Ayrıca Lol Ne Demek Ekşi Sözlük Yorumlarını merak edenler için bağlantı adresini paylaştık ve konuya dair tüm merak edilenleri sizlere açıklamaya çalıştık.
Sizler için yararlı olduğunu ummaktayız.

Lol Nedir, Ne Anlama Gelir
Sizlerde merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Mesela Lol Anlamı Ne sizde farklı biçimde açıklamak isteyebilirsiniz. O zaman yapacağınız tek şey kendi görüşünüzü bizimle ve sitemizi takip edenlerle paylaşın ne dersiniz.
Konuya Dair görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşacak mısınız. Evet söyler misiniz Lol Ne Demek Kısaca Açıklar mısınız ?

BİR CEVAP BIRAK