Müge Anlı Kimdir ?

Müge Anlı Kimdir ?

Kim Kimdir
PAYLAŞ

Sabah kuşağı televizyon programları arasında en fazla izlenilen diyebileceğimiz Müge Anlı İle Tatlı Sert Programının Sunucusu Olan Müge ANLI Hanımın yaşam hikayesi ve Fiziksel özellikleri bir çok bayan izleyicimizin zihninde merak uyandırmaktadır.

 

Müge Anlı Kimdir Biyografisi

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiş olan Müge Anlı, televizyon yapımcısı aynı zamanda başarılı bir sunucudur. Eğitim hayatına İstanbul ilinde başlamış olan Müge Anlı Marmara Üniversitesi iletişim fakültesinde eğitimini tamamlamış, yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi sosyal bilimler enstitüsünde gerçekleştirmiştir. Takvimler 2008 yılını gösterdiğinde ise meslektaşı gazeteci, Burhan Akdağ ile sürdürdükleri evlilik hayatlarına son vermişlerdir ve bu evliliklerinden bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

 

Televizyon dünyasıyla ilk olarak kanal D ekranlarına magazin sunuculuğu ile tanışan Müge Anlı, hazırlayarak sunduğu programında çeşitli konuklara yer vererek magazin sohbetlerinin ağırlıklı olduğu bir programda yer almıştır. İlk deneyimi Dobra Dobra ile magazinciliği bırakarak sunuculuğa yönelen Müge Anlı, ATV ekranlarında seyirci buluşan Müge Anlı İle Tatlı Sert programın yapımını aynı zamanda sunuculuğunu üstlenmiştir. Ve bu anlamda popülerliği yakalamış olan Müge Anlı, Türk halkına aynı zamanda yardımda bulunmaktadır. Uzun zamandır çözüm bulunamayan Kayıpların bulunduğu, üstü kapalı çözüm bulamamış bazı cinayetlerin çözüldüğü program, halk tarafında oldukça beğenilmektedir. Halk tarafından oldukça beğenilen ve sevilen sabah programı Tatlı Sert’in dışında 2010 tarihinde yapımı ve sunuculuğu Müge Anlı’ya ait olan bir Müge Anlı İle Mektubunuz Var adlı program, Tatlı Sert programı ile aynı temel özelliğe sahip olsa da temel amacı dargın akrabaların barıştırılıp buluşturulması olmuştur. Bu şekilde hayra vesile olmaktan oldukça mutluluk duyan Müge Anlı ve ekibi işlerini büyük bir aşkla gerçekleştirmenin yanında kariyer hayatlarında da oldukça yükselmiştir.

 

Müge Anlı Fiziksel Özellikleri Nelerdir

Asıl adı : Müge Anlı

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Yılı: 19 Aralık 1973 doğumlu ve (Eylül 2017 itibarıyla) 43 yaşındadır

Kilosu: : 55

Metre Olarak Boyu: 1.64

Doğal Saç Rengi: Sarı

Göz Rengi: Kahverengi

Müge Anlı Kimdir, Nerelidir, Asıl Memleketi Neresidir gibi paylaştığımız bilgiler umarım aradığınız tüm bilgileri size tam olarak sunabilmiştir.

BİR CEVAP BIRAK