Nur Yerlitaş Kimdir

Nur Yerlitaş Kimdir

Kim Kimdir
PAYLAŞ
Nur Yerlitaş Resimleri

Televizyon Yarışmalarının Sevilen Jürilerinden Nur Yerlitaş Nur Yerlitaş Hanımefendiye Dair En Fazla Merak Edilenlerin Başında Gelenlerin yanıtlarını bir araya getirdik.

Nur Yerlitaş Hayatı ve Biyografisi

11 Aralık 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen moda tasarımcısı, Nur Yerlitaş anne tarafından Arap, baba tarafında ise Laz kökenlidir. Çeşitli moda yarışmalarında jüri olarak karşımıza çıkan nur Yerlitaş, son derece başarılı tasarımlara imza atarak günümüzde seçkin modacılar arasına adını yazdırmayı başarmıştır. İl defa 2007 yılında ekran kaşına kim dans ediyor adlı yarışma ile çıkan nur Yerlitaş, 2010 yılında Yemekteyiz programına katılarak ekranlarda yer edinmiştir. Moda dünyası tarafından başarıları ile tanın Yerlitaş, halk arasında popülerliği Bugün Ne Giysem adlım moda yarışmasında kazanmıştır.

Yarışmacılara yapıtı ağır eleştirilerle tanına Yerlitaş, ekran başındaki izleyicilere de moda adına birçok şey katmış isimlerdendir. İvana Sert ve Hakan ile birlikte modanın kurallarını ekrana başına taşınan Nur Yerlitaş, sert eleştirilerine rağmen halk arasında oldukça sevilen modacılar arsıdan yer alıyor. Bugün Ne Giysem adlı moda yarışmasının ardından 2014 yılın Bu Tarz Benim adlı yarışma ile jüriliğine devam eden Yerlitaş, son olarak 2015 yılından mankenlerin katıldığı İşte Benim Stilim adlı yarışmada jüri üyeliği yaparak, yarışmacılara moda adına bir şeyler katmaya çalışmıştır. Aynı zamanda video kliplerine rol alan nur Yerlitaş, Demet Akalın ile birlikte Türkan adlı video klipte performansını göstermiştir. Reklam filmlerinden 2015 yedigün reklamın gördüğümüz Yerlitaş, başarı performansını kamera karşında sergilemiştir. Başarılı moda tasarımcısı nur Yerlitaş, asıllığı ve tarzı ile herkesi etkilemeye devam ediyor.

 

Nur Yerlitaş Fiziksel Özellikleri Nelerdir

Nur Yerlitaş Resimleri

Gerçek adı : Nur Yerlitaş

Doğum Yeri: Vefa / İstanbul

Doğum Yılı: 11 Aralık 1955 doğumlu ve (Eylül 2017 itibarıyla) 62 yaşındadır

Kilosu: : 82

Metre Olarak Boyu: 1.67

Doğal Saç Rengi:  Siyah

Göz Rengi: Kahverengi

Ünlü Sanatçılar ve Televizyon Yıldızlarının Boyu, Yaşı Kilosu Kaçtır Nerelidir gibi hayatına dair bilgilerin yanıtlarını vermeye devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK