Öykü Gürman Kimdir Hayatı, Boyu, Yaşı Nedir, Nereli, Göz Rengi

Öykü Gürman Kimdir Hayatı, Boyu, Yaşı Nedir, Nereli, Göz Rengi

Kim Kimdir
PAYLAŞ

İnsanları büyüleyen güzel bir sese sahip olan ve Türk Halkının gönlüne taht kurmuştur ayrıca yetenekli bir oyuncu olarak ta çok sevilmektedir.

Öykü Gürman Kimdir Biyografisi

4 ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen öykü Gürman, şarkıcı ve aynı zamanda başarılı oyucu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Müzik hayatında Arap ve Akdeniz müziğinin birleşimi şeklinde çalışmalar vermiş, popülerliğini evlerinin önü boyalı direk adlı şarkısı ile kazanmıştır. İzlenme rekorları kıran bu parça ile müzik hayatına başlayan öykü Gürman, ilk albümü kısmet’in çalışmalarını kısa sürede tamamlamış ve sevenleri ile buluşturmuştur. Müzik alanında başarılı olan sançtı 2007 yılından bu yazan çeşitli performansları ile Türk halkının yakından tanıdığın isimler arasında yer almaktadır. Türkü ve Flâmenko tarzları ile tanınan ünlü sanatçı albümlerinde bu tarzları harmanlamış ve yeni bir müzik tarzının oluşmasını beraberinde getirmiştir. 2004 yılında oyunculuk hayatına türkü filmi ile. 2015 yılında rüya bitti adli albümü ile sevenlerinin karşısına çıkmış ve çektiği video klipleri ile de oldukça beğenilmiştir

 

Başlangıç yapan öykü Gürman, başarılı performası ile oyunculukta oldukça yetenekli odluğunu göstermiştir. 2014 yılına gelindiğinde urfalıyam ezelden aldı dizide ceylan karakterine can veren öykü Gürman, türkülere olan hayranlığını dizi oyunculuğunda da sergilemiş ve herkes tarından oldukça beğenilmiştir. 2015 yılında aşk zamanı adlı dizde oyuncu olarak karşımıza çıka sanatçı, albüm çalışmaları ve oyunculuk yeteneği ile oldukça takdir edilmiştir. 2011 yılında çıkardığı bir başka albümü ile oldukça dinlenen öykü Gürman, pasaj müzik ile birlikte çalışmaktadır. Başarısının sesi olan Pasaj müzik ile oldukça sevilmiştir.

 

Öykü Gürman Fiziksel Özellikleri Nelerdir

Öykü Gürman Kimdir Hayatı, Boyu, Yaşı Nedir, Nereli, Göz Rengi

Asıl adı : Öykü Gürman Akdeniz

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Yılı: 4 Ağustos 1982 doğumlu ve (Eylül 2017 itibarıyla) 35 yaşındadır

Kilosu: : 52

Metre Olarak Boyu: 1.69

Doğal Saç Rengi: Kahverengi

Göz Rengi: Kahverengi

Ünlü Sanatçımız Hakkında Görüşlerinizi ve Yorumlarınızı Bizimle Paylaşmak İster misiniz ?

BİR CEVAP BIRAK