Rüyada Kuş Tuzağı ve Kuş Yakaladığımı Gördüm

Rüyada Kuş Tuzağı ve Kuş Yakaladığımı Gördüm

İslami Rüya Tabirleri
PAYLAŞ
Kuş Resimleri

İnsan Hayatında Rüyaların Yeri ve Önemini Kimse Kolay Kolay Reddemez. Bir çoğumuz Gördüğümüz Rüyaları Yaşamış Gibi Açarız Gözlerimizi. Saniyeler sığan bir olayı sanki günlerce yaşamış gibiyizdir. Bu rüyalardan olan Kuş Tuzağı ve Kuş Yakalamak Sık Görülen Bir Rüyadır.

Rüyada Kuş Yakalamanın Tabiri

Rüyada kuş tuzağı görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu yorumlarda rüyayı gören kişinin gerçek yaşam ile hayali dünya arasında sıkıştığı, düşüncelerini kısıtlayan baskıların olduğu, büyük bir umutsuzluk ve hayal kırıklığı yasağı söylenir. Ayrıca rüyasında kuş tuzağı gören kişinin yakın bir zamanda ciddi bir sağlık sorunu yaşayacağı düşünülür.

Rüyada kuş yakalamak ise kuş tuzağında olduğu gibi birden çok anlam içermektedir. Bu yorumlarda güzel dilli bir dosta, maddi açıdan rahatlığa, fakirlikten kurtulmaya, sağlıklı ve huzurlu bir yaşama, bol kazanca ve yüksek şansa delalet etmektedir.

Rüyada Kuş Tuzağı

Ayrıca rüyasında kuş yakaladığını gören kişi için işinde yükseleceği, kazançlı yatırımlar yapacağı söylenmektedir. Fakat bazı tabircilere göre bu rüya iyi halin kaybedilmesi, işlerin başarısız olması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuş Yakalamak Kafese Koymak

Bu rüyayı çok olumlu bir şekilde yorumlayamıyoruz. Rüyayı gören kişinin iyi anlaşmış olduğu ve onun için önemli olan çok sevdiği bir kişi ile arasının bozularak aralarına nifak tohumları serpileceğine, o kimseye karşı kafasında soru işaretleri belireceğine ona şüphe ile yaklaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuş Tutmak

Kişi rüyasında kuş tuttuğunu görürse bu zenginlik, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüya sahibinin elde ettiği başarılar arttıkça daha fazla gelir elde edip maddi imkanlara sahip olacağına delalet eder.Manevi yönden duygularının da yükselmesi anlamına da gelir.

İslami ve Özgün Rüya Tabirleri ve Yorumlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. 

BİR CEVAP BIRAK