Uyumlu Bir Çift misiniz Yoksa Değil misiniz ? İşte Yanıtı

Uyumlu Bir Çift misiniz Yoksa Değil misiniz ? İşte Yanıtı

Aşk ve İlişkiler
PAYLAŞ

Bir birliktelikte en önemli şeylerin başında uyumlu olmak gelmektedir.

Uyumlu Bir Çift Nasıl Olur Merak Ediyor musunuz ?

Birlikteliklerde uyum problemi günümüzde bir çok çiftin önemli problemlerinin başında gelmektedir. Uyumsuzluk problemi yüzünden evlilikler ve uzun süreli birliktelikler sonlanabiliyor yada daha evlilik aşamasına ulaşmadan nihayetine eriyor. Peki onunla uyumlu musunuz yoksa uyumsuz mu ?

Birlikteliklerde uyuma dair merak edilenleri kısaca açıklayalım mı ne dersiniz..
Uyumlu çiftlerin ilişkilerinde çok daha mesut olduklarını biliyor muydunuz?

Peki hiç sordunuz mu partneriniz ve siz arasında uyum problemi var mı, Ne kadar uyumlu yada uyumsuz bir çiftsiniz? Ve birde bo soru iyiden iyiye sizin de kafanızı kurcalıyorsa, hadi gelin sizde bu haberimize bir göz atın olur mu ?

İşte uyumlu bir çift olduğunuzu gösteren 5 işaret…

Ortak Paydalarınız varsa…

Uyumlu Çift

Bir birliktelikte iki tarafın ortak olarak ilgi duyduğu alanlar ve konular o ilişkinin daha uzun süreli olmasında yardımcı olmaktadır.

Örnek verecek olursak partneriniz ile birlikte yeni bir lokantanın yemeklerini keşfetmek, hafta sonu koşu gruplarına katılmak veyahut onunla aynı türden olan filmleri izlemek… Çiftleri birbirine daha çok yakınlaştıran ortak ilgi alanları, uyumlu bir çift olmanın da en büyük işaretlerinden.

Farklılıklara itibar ediyorsanız…

Birlikteliklerde çiftlerin ortak ilgi alanlarının olması veyahut da değer yargılarının aynı olması, aynı kültürel özelliklere sahip olması çift için oldukça önemlidir. Ancak bütün ilişkilerde çiftlerin ortak ilgi alanları %100 aynı olur dersek doğru söylemiş olmayız. Burada ehemmiyetli olan şey ise çiftlerin birbirlerinin farklılıklarına saygı duyması, itibar etmesidir.

Partnerinizi değiştirmeye çalışmadan, onu olduğu gibi kabul ediyor, ondan da size karşı aynı davranışı görüyorsanız, son derece uyumlu bir çiftsiniz.

Ayrıyken birbirinizi özlüyorsanız…

İlişkinizin üzerinden ne kadar bir zaman dilimi geçmiş olursa olsun, gerçekten sevenler için özlem hep aynı kalır ve hatta bazen daha da fazlalaşır. Siz de partnerinizden ayrı kaldığınız, onunla yan yana olamadığınız birkaç günde onu çılgınlar gibi özlüyor, yanında olmak için elinizden geleni yapıyorsanız, o aklınızdan çıkmıyorsa özleminiz iyiden iyi ye artıyorsa eğer mutlu bir şekilde yürüttüğünüz ilişkinizde son derece uyumlu bir çift olduğunuzu söylememize gerek dahi yok.

Birbirinizi dinliyorsanız…

Sıhhatli ve mutlu ilişkilerin en büyük sırrını biliyor musunuz? Gerçek bir iletişim ve çiftlerin birbirini dinlemesi, onların mükemmel bir ilişki yaşamasına kapı aralıyor.

En sıcaklıklı tartışmalarda bile birbirlerini dinlemeye önem veren çiftler, mutluluğu çok daha kolay yakalıyor.

Beraber sorunlardan uzak tartışmasız bir bir yolculuk yapabiliyorsanız…

“Arkadaşını ve sevgilini en iyi tatilde tanırsın!” sözünün günlük hayatta doğruluk payı bakıldığında oldukça yüksektir. Partnerinizi yakından tanımak istiyorsanız, mutlaka onunla tatile çıkmalısınız. Onunla kavgasız, sıkıntılardan uzak, problemsiz bir tatil süreci geçiriyor ve yan yana geçirilen bu güzel zamanların hiç ama hiçn son bulmamasını istiyorsanız, beraber daha çok yeni yerler keşfedecek, eğlenceli tatiller geçireceksiniz ve mutluluğa adım atacaksınız demektir!

Mutlu İlişkinin Sırları Video

Mutlu bir ilişki için yapılması gerekenleri sizlere açıklamaya çalıştık. Ayrıca Mutlu Bir Birliktelik konusunda halkımızın görüşlerini de videomuz da paylaşmaya çalıştık.
Mutlu olmanız dileğiyle.

BİR CEVAP BIRAK