Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı ve Müşteri Hizmetleri Numarasını Biliyor musunuz

Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı ve Müşteri Hizmetleri Numarasını Biliyor musunuz

Hayata Dair Deneyimlerim
PAYLAŞ

Ülkemizde Kargo Taşımacılığı Denildiğinde İlk Akla Gelen Firmalardan Yurtiçi Kargo Firması Ülkemizde Dünyanın Her Yerine Gönderi Yapabilen İlk Türk Kargo Firması Olarak Öne Çıkmaktadır.

Yurtiiçi Kargo Hakkında Bilgi

1982 yılında sektöre adım atmasından günümüze gelene kadar kendi sektöründe ki bir çok yeni uygulama ile Türk Halkını tanıştırmıştır. Hızlı, Kaliteli ve Güvenilir Kargo firması olarak kendinden söz ettiren yurt içi kargo 1997 yılında Taşıma Birlikleri Federasyonu’nun (FIATA) da üyesi olmuştur.

Yurtiçi Kargo Türkiye genelinde 17 Bölge Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren 33 Kargo Aktarma Merkezi ve 842 şubede 4191 araçlık dev filosunda çalışan 14 000 üzeri deneyimli personeli ile Ülkemizin 81 şehri ve Yavru Vatan Kıbrıs ta faaliyet göstermektedir.

Faaliyete geçtiği günden günümüze gelene kadar sürekli bir yenilenme felsefesiyle yeni teknolojileri Türk Halkı ile tanıştıran Yurtiçi Kargo gerek yurt içi gerekse yurt içi taşımacılıkta öncü bir firma olmuştur. Avrupa bölgesinin en önemli kargo taşımacılık firmalarından olan Geopost ile birlikte dünya üzerinde tam 230 noktada operasyonlarına devam etmektedir.

Firma  1999 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi’ni; 2003 yılında da TS EN ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi’ni alan ilk kargo şirketi olmuştur. 2010 yılında TSE ve IQNet’ten TS EN ISO 9001:2008 Belgesini almıştır.

Kaliteden ödün vermeyen sektörün öncü kuruluşu Yurtiçi Kargo firması kurum olarak verdiği hizmetler esnasında meydana gelen problemler ile ilgili olarak hizmet sırasında ve sonrasında karşılaştığınız problemleri iletmeniz ve çözüm yollarını hızlandırabilmeniz için web sitesi üzerinden 12 haneli gönderi numaranız ile başvurunuzu ve kurum, personel yada gönderi ile ilgili şikayetlerinizi bildireceğiniz, işleyiş ile ilgili önerilerinizi de bildirebileceğiniz bir web sayfası ile hizmet vermektedir.

Yurtiçi kargo şikayet hattı ve öneri sayfası için Tıklayınız.

Yurtİçi Kargo, Şubeler ve gönderi Takip hakkında bilgi almak için Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 99 99 isimli numaradan firma müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

Konu ile ilgili görüşleriniz ve Yurtiçi Kargo yorumlarınızı paylaşmak ister misiniz ?

BİR CEVAP BIRAK