Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli?

Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli?

Kadının Dünyası
PAYLAŞ

Kadın veya erkek bir çoğumuz gerek sağlık açısından bizler için problemlerin ortaya çıkmasına neden olan gerekse görsel olarak hoş hissetmemizin önüne geçen kiloları istemeyiz. Fakat her ne kadar istemesek bile yine de kilolardan kurtulamayan yada istediği kadar forma giremeyen bir çok bay ve bayan vardır. Onlar için bu durumda yapılacak şey daha zayıf görünmek için giyim hilelerine başvurmaktır.

Zayıf Gösteren Giyinme Biçimleri

Yıllardır zayıf görünmek için bol giysilerin ve özellikle koyu tonlarda kıyafetlerin tercih edilmesi söylendi. Fakat bugüne kadar yapılan çalışmalarda farklı tonlarda ve türlerde kıyafetler giyilerek de zayıf ve hoş bir görünüme sahip olunacağı görülüyor.

Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeli? Ne Giymeli?

Daha ince ve zayıf görünme

Hem televizyon hem de diğer medya organlarında zayıf görünmek için bol ve daha geniş kesimlere sahip kıyafetler giyilmesi gerektiğini sıkça görmüşsünüzdür.

Bu genellikle sık kullanılan bir yöntem olsa da çoğu zaman yanlış tercihler nedeniyle zayıf görünmenizin aksine daha kötü bir görüntüye sahip olmanız ile sonuçlanabilir.

Zayıf görünmek için kullanabileceğiniz kıyafetler arasında ilk sırada blazer ceket yer alıyor. Dar kesimli ve tek düğmeli blazer ceket ile vücut şeklinizin sınırlarını daha net olarak ortaya koyabilir ve daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yine pantolon kenarlarında yer alan çizgiler çoğunlukla bayanlar tarafından beğenilmiyor olsa da bel altınızın daha ince görünmesini sağlayabilir. Ancak bu konuda size uygun tonlarda seçim yapmanız yararlı olacaktır.

İki ayrı zıt renge sahip olan elbiseler, çoğu zaman oluşturduğu göz yanılması ile dar bir görünüm ortaya çıkararak, vücut hatlarınızın gizlenmesine ve daha zayıf görünmenize yardımcı olmaktadır. Özellikle siyah – beyaz tonlarının aynı elbisede kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Kadınlar İçin

BİR CEVAP BIRAK